Jakne Alpinestars Omni Military Green

Jakne Alpinestars Omni Military Green

115.00

Kategoria:

Description

• Xhaketë me guackë shiu
• Xhaketë shiu me pëlhurë 2.5L rezistente ndaj ujit me shtrirje mekanike dhe qepje ngjitëse
• Kapuç i fiksuar, krahë të lakuar paraprakisht, zinxhir i përparmë i veshur me spirale të pasme, xhepa dore me zinxhir
• Rregullues bungie në kapuç dhe buzë, skeda rregulluese Velcro në pranga
• Etiketa e brendshme kryesore dhe etiketa e jashtme. Logo në gjoks dhe në mëngën e majtë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Alpinestars Omni Military Green”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *