DORËZA 250 SWAP

DORËZA 250 SWAP

22.00

SKU: 3e5068cf0684 Kategori: , Etiketa: ,

Description

Dorëzat The SCOTT 250 Swap përshaten në mënyrë të përkryer në dorë dhe janë të ndërtuara nga: 45% poliuretani, 40% poliester, 15% najlon.

Additional Information

Madhësia

, ,

Ngjyra

,