Jakne Alpinestars SESSION RACE

Jakne Alpinestars SESSION RACE

150.00

2 stok

Kategori: ,

Description

Një xhaketë me guaskë të butë që vepron si një xhaketë me erë me një shtresë polare për aftësi të shkëlqyera termike, xhaketa Session është e optimizuar për rehati dhe komoditet me shumë opsione ruajtjeje në xhepa dhe panele strategjike shtrirëse për liri lëvizjeje dhe lodhje të reduktuar në ato shtigje sfiduese Enduro.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Alpinestars SESSION RACE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *