Ninebot eKickScooter ZING C20

Ninebot eKickScooter ZING C20

340.00

10 stok

Kategori: ,

Description

  • Nga 10+ vjeç
  • Shpejtësia maksimale deri në 16 km/h
  • Distanca maksimale: 20 km
  • 3 modalitete të vozitjes: Turbo, Cruise dhe Safe Mode

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ninebot eKickScooter ZING C20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *