Pantollona Alpinestars ANDES V3 DRYSTAR

Pantollona Alpinestars ANDES V3 DRYSTAR

220.00

2 stok

Kategori: ,

Description

E projektuar duke përdorur konstruksionin Alpinestars Drystar®, Pantallona Andes v3 ofron 100% hidroizolim dhe nivele të larta frymëmarrjeje. Me mbrojtje të shtuar në zonat strategjike, këto pantallona mund të përshtaten me të gjitha kushtet e motit dhe janë plotësisht të pajtueshme me xhaketën Andes Drystar®.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantollona Alpinestars ANDES V3 DRYSTAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *