Bluze Alpinestars PROTEKTOR

Bluze Alpinestars PROTEKTOR

79.00

12 stok

Kategori: ,

Description

Shtresë bazë e thurur, e frymëmarrjes dhe e shtrirë, e projektuar për të siguruar mbulim shtesë kundër shpimit të gomave, ndërkohë që lejon nivele të larta të lëvizjes së ngasësve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bluze Alpinestars PROTEKTOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *