Pantollona Alpinestars VENTURE R

Pantollona Alpinestars VENTURE R

150.00

3 stok

Kategori: ,

Description

Të lehta, të qëndrueshme dhe të projektuara posaçërisht për ashpërsinë e ngasjes në Enduro, Pantallonat Venture ofrojnë nivele të larta lëvizshmërie dhe rehati. Me një trajtim rezistent ndaj ujit dhe hyrje të ajrit me zinxhir, kjo pantallona është e pajisur për t’u përballur me një sërë klimash të motit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantollona Alpinestars VENTURE R”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *