Bluze Alpinestars RACER TACTICAL

Bluze Alpinestars RACER TACTICAL

35.00

2 stok

Kategori: ,

Description

Me një shasi kryesore që largon lagështinë, jashtëzakonisht të lehtë dhe të qëndrueshme, Racer Jersey nuk do t’ju zhgënjejë kur pista ose shtigjet bëhen të vështira. Racer Jersey vjen në një sërë kombinimesh ngjyrash dalluese dhe agresive dhe është projektuar për t’u përshtatur me pantallonat dhe dorezat Racer për një pamje dhe ndjesi të performancës totale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bluze Alpinestars RACER TACTICAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *