Bluze Alpinestars VENTURE R

Bluze Alpinestars VENTURE R

45.00

1 stok

Kategori: ,

Description

Një fanellë e lehtë e optimizuar për fluksin e ajrit dhe rehati në udhëtime të gjata ose të shkurtra, Venture Jersey përfshin përforcime rip-stop dhe futje rrjete të pozicionuara në mënyrë strategjike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bluze Alpinestars VENTURE R”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *