Çantë këmbe GIVI

Çantë këmbe GIVI

39.00

SKU: N/A Kategori: , Etiketë:

Description

Çantë këmbe GIVI

  • Materiali: Poliester 1200D W/R me rezistencë të lartë dhe lëkurë vegane kafe dhe e zezë (PU). Dorezë Hypalon.
  • Rripa këmbësh elastike dhe të rregullueshme.
  • Mbulesa e papërshkueshme nga uji.
  • Kapaciteti: 3 litra.

 

Additional Information

Përmasa N/A
Ngjyra

Vëllimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë këmbe GIVI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *