Çizme Tour Boots Techno-ST

Çizme Tour Boots Techno-ST

169.00

SKU: N/A Kategori: ,

Description

Çizme B janë Tour Boots Techno-ST tejet të përshtatshme dhe janë të papërshkrueshme nga uji falë membranës solto-TEX.

Additional Information

Madhësia

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çizme Tour Boots Techno-ST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *