Patika Alpinestars CHROME DRYSTAR

Patika Alpinestars CHROME DRYSTAR

230.00

4 stok

Kategori: ,

Description

Stili i rastësishëm dhe veçoritë mbrojtëse i bëjnë këpucët e papërshkueshme nga uji, Chrome një opsion të shkëlqyeshëm për çdo ngasës urban. Një konstruksion i vetëm i bazuar në zhvillimin e përparuar të këpucëve urbane Alpinestars ofron rehati optimale të rastësishme me garancinë e një niveli të lartë mbrojtjeje. Komoditeti përforcohet më tej nga cilësia dhe qëndrueshmëria e
Çorapeve OrthoLite®.

1. Tabani urban i avancuar Alpinestars për rehati në ecje.2. Konstruksion i çorape i lëvizshëm OrthoLite® për frymëmarrje të përmirësuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Patika Alpinestars CHROME DRYSTAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *