Çizme TOUR TECHNO ST+

Çizme TOUR TECHNO ST+

169.00

SKU: X47038-003-44 Kategori: ,

Description

Çizmet Tour TECHNO ST janë tejet të përshtatshme dhe janë të papërshkrueshme nga uji falë membranës solto-TEX.

Additional Information

Madhësia

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çizme TOUR TECHNO ST+”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *