Sport Boots Rs 100 S

Sport Boots Rs 100 S

135.00

Spastroje
SKU: X45024-003-44 Kategoria:

Description

Çizme BOOTS TOUR COMFORT-ST BLACK janë tejet të përshtatshme dhe janë të papërshkrueshme nga uji falë membranës solto-TEX.

Additional Information

Madhësia

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sport Boots Rs 100 S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.