DORËZA ADVENTURE

DORËZA ADVENTURE

50.00

SKU: fa75627c13c7 Kategori: , Etiketa: ,

Description

Dorëzat Acerbis Adventure janë të ndërtuara nga poliester, poliuretani, najlon, poliester, neopren të cilat ofrojnë përshtatje maksimale gjatë ngasjes. Posedojnë protektorë për nyje dhe mundësojnë kontrollin e smartphone edhe me dorzëza.

Additional Information

Madhësia

, ,