Doreza Alpinestars

Doreza Alpinestars

45.00

2 stok

Kategori: ,

Description

Doreza Reef përmban një strukturë pëlhure shtrirëse për peshë të ulët dhe nivele të larta frymëmarrjeje dhe një pëllëmbë sintetike prej kamoshi për rezistencë të shtuar ndaj gërryerjes; perfekte për ngases urban. Kjo dorezë gjithashtu krenohet me një sërë prekjesh miqësore për ngasësit, duke përfshirë një konstruksion të hollë dore për një përshtatje të optimizuar brenda mëngëve të një xhakete, një kyç të fortë të mbuluar për mbrojtje efektive kundër goditjeve dhe një gisht tregues të pajtueshëm me ekranin me prekje për përdorim me sistemet GPS dhe telefonat inteligjentë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doreza Alpinestars”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *