Doreza Alpinestars – BLACK RED

Doreza Alpinestars – BLACK RED

55.00

5 stok

Kategori: ,

Description

Kjo dorezë shumë e lehtë e çertifikuar CE është ideale për motin më të ngrohtë me futje rrjetë për rrjedhjen e ajrit dhe një shasi prej lëkure dhe pëlhure të shtrirë me shumë panele për një përshtatje në hartë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doreza Alpinestars – BLACK RED”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *