Doreza Alpinestars DUNE

Doreza Alpinestars DUNE

22.00

1 stok

Kategori: ,

Description

Një dorezë ultra e lehtë që ofron nivele të larta ndjesie dhe kontrolli në kontrollet e biçikletës, shasia kryesore e Dune është e ndërtuar nga tekstili i shtrirjes për përshtatje, rehati dhe performancë të optimizuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doreza Alpinestars DUNE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *