Doreza Alpinestars S MAX DRYSTAR

Doreza Alpinestars S MAX DRYSTAR

70.00

4 stok

Kategori: ,

Description

Doreza S-Max Drystar® krenohet me një astar Drystar® për t’u ofruar ngasesve sportivë mbrojtje efektive kundër elementëve. Kjo dorezë ka gjithashtu mbrojtje të qëndrueshme të kyçeve dhe rrëshqitës të gishtave dhe është e pajisur me një majë gishti të pajtueshëm me ekranin me prekje për përdorim me sistemet GPS dhe telefonat inteligjentë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doreza Alpinestars S MAX DRYSTAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *