Doreza Alpinestars SMX Z DRYSTAR

Doreza Alpinestars SMX Z DRYSTAR

92.00

15 stok

Kategori: ,

Description

Doreza SMX Z Drystar® është një dorezë ngasjeje me pranga të shkurtra e mbushur me veçori mbrojtëse si një mbrojtës i fortë i kyçeve brenda shasisë së saj të zhdërvjellët prej lëkure dhie. Me teknologjinë e performancës Alpinestars 100% të papërshkueshëm nga uji dhe me frymëmarrje Drystar® për mbrojtje efektive gjatë gjithë motit dhe një dizajn materiali të reduktuar që ofron ndjeshmëri të lartë në kontrollet e biçikletës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doreza Alpinestars SMX Z DRYSTAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *