DORËZA MX X-P

DORËZA MX X-P

35.00

SKU: 7cafb2a70935 Kategori: , Etiketa: ,

Description

Dorëza Acerbis është e ndërtuar nga 70% najlon, 25% poliuretan, 5% neopren.
Posedon protektorë për nyje dhe ofron ajrosje të duarve.

Additional Information

Madhësia

, ,

Ngjyra

,