Duks Alpine Stars Ageless II Fleece

Duks Alpine Stars Ageless II Fleece

58.00

Kategoria:

Description

  • 80% Pambuk / 20% Poliester, 280g/m2
  • Tërheqje të fortë mbi trupin dhe mëngët
  • Printim i logos së Alpinestars përpara

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Duks Alpine Stars Ageless II Fleece”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *