HELMETË ACERBIS PROFILE 4 a

HELMETË ACERBIS PROFILE 4 a

115.00

SKU: 4646a0ff6a13 Kategori: , Etiketa: , ,

Description

Helmeta Acerbis Profile 4 përshtatet në mënyrë të përkyer dhe ofron rehati maksimale. Posedon ajrosje tek hunda dhe mbrapa kokës, pjesa e brendshme është anti alergjike dhe mund të hiqet për pastrim.

Additional Information

Madhësia