Helmetë Shoei

Helmetë Shoei

699.00

SKU: N/A Kategori: ,

Description

Shoei NXR 2 Helmet Nocturne TC-4.

Shoei ka evuluar tek helmetat Full Face dhe ka paisur NXR 2 me teknologjinë më të fundit.

Ofron performancë të lartë aerodinamike, shikueshmëri të mirë, ventilim efikas, një përshtatje të rehatshme, një madhësi kompakte dhe peshë të lehtë. Shoei NXR 2 i ri ka lindur si helmeta e re sportive premium që bashkon të gjitha këto karakteristika.

Additional Information

Color

Green/White

Madhësia

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Helmetë Shoei”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *