Jakne Alpinestars ANDES V3

Jakne Alpinestars ANDES V3

295.00

4 stok

Kategori: ,

Description

E projektuar duke përdorur konstruksionin ekskluziv të Alpinestars Drystar®, xhaketa Andes v3 Drystar® ofron 100% hidroizolim dhe nivele të larta frymëmarrjeje, edhe në kushte të vështira ngasjeje. Konstruksioni teknikisht i avancuar i kësaj xhakete ofron mbrojtje dhe rezistencë ndaj gërryerjes dhe është i përshtatshëm për të gjitha kushtet e motit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Alpinestars ANDES V3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *