Maicë Alpinestars

Maicë Alpinestars

30.00

Kategoria:

Description

• Tee Premium Poly Wocking
• Këmishë klasike me mëngë të gjata në pëlhurë performance
• Printimi i logos Alpinestars në gjoks dhe mbrapa, printim Ride Dry në mëngë
• Etiketa kryesore e transferimit të brendshëm dhe markimi i etiketës së jashtme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maicë Alpinestars”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *