Ninebot KickScooter F2 Plus E

Ninebot KickScooter F2 Plus E

640.00

Kategori: ,

Description

  • Shpejtësi maksimale deri në 25 km/h
  • Distancë deri në  70 km
  • Këndi i ngjitjes deri në 22%
  • Goma pneumatike pa tuba 10 inç vetë mbyllëse me shtresë pelte
  • 2 Frena: frena e përparme; frena elektronike të pasme
  • Treguesit e integruar të përparme dhe të pasme për udhëtime të sigurta
  • Sistemi i kontrollit të tërheqjes kundër rrëshqitjes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ninebot KickScooter F2 Plus E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *