Patika Alpinestars Chrome

Patika Alpinestars Chrome

170.00

4 stok

Kategori: ,

Description

Stili i rastësishëm dhe veçoritë mbrojtëse i bëjnë Këpucët e ngasjes Chrome një opsion të shkëlqyeshëm për çdo vozitës urban. Duke shfaqur një siluetë moderne me stil bashkëkohor, Këpucët e ngasjes Chrome janë të pajisura me mbrojtës të integruar të kyçit të këmbës, me çorapin cilësor dhe të qëndrueshëm të këpucëve OrthoLite® që ofron rehati dhe frymëmarrje të shtuar. Konstrukti i vetëm bazohet në zhvillimin më të fundit të këpucëve urbane të avancuara Alpinestars për të ofruar një rehati të përsosur rastësore të një niveli të lartë mbrojtjeje falë Kornizës Mbrojtëse Transversale Alpinestars (TPF), e cila është bërë nga materiale më të lehta PA, ndërkohë që është një intuitiv Mbyllja elastike në pjesën e sipërme të këpucës ndihmon për të lehtësuar mbylljen e shpejtë të këpucës dhe mbajtjen e sytheve të dantellave dhe shmangien e përplasjes ose të fiksimit në pjesën e këmbës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Patika Alpinestars Chrome”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *