Çizme Tour Pacego ST

Çizme Tour Pacego ST

135.00

SKU: X47031 003 Kategori: ,

Description

Çizmet Tour Pacego ST janë tejet të përshtatshme dhe janë të papërshkrueshme nga uji falë membranës solto-TEX.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çizme Tour Pacego ST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *