Patika Alpinestars SPEEDFORCE

Patika Alpinestars SPEEDFORCE

195.00

1 stok

Kategori: ,

Description

Një këpucë ngasjeje që ka pamjen dhe ndjesinë e një këpucësh vrapimi, Speedforce ofron mbrojtje dhe performancë në një këpucë të stilit të rastësishëm; ndërsa pjesa e mesme inovative ofron rehati të ‘këpucës së vrapimit’; perfekte brenda dhe jashtë biçikletës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Patika Alpinestars SPEEDFORCE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *