Qizme Alpinestars Goretex

Qizme Alpinestars Goretex

215.00

Kategoria:

Description

  • Çizme të reja Land Gore-Tex
  • Çizme Gore-Tex me gjatësi të mesme, për udhëtime në rrugë, të dizajnuara për rehati dhe komoditet në udhëtimet në distanca të gjata ose përdorim të përditshëm
  • Konstruksion lëkure me kokrrizë të plotë për qëndrueshmëri të shkëlqyeshme dhe rehati të gjatë
  • Membrana e brendshme e plotë Gore-Tex siguron performancë 100% të papërshkueshme nga uji dhe një nivel të lartë frymëmarrjeje
  • Forma e çizmeve është projektuar për të dhënë rehati të përshtatshme për udhëtime të gjata
  • Dizajni i konstruksionit të kutisë së gishtërinjve përmirëson ndjesinë dhe kontrollin e kalorësve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qizme Alpinestars Goretex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *