Qizme Alpinestars Radon Drystar

Qizme Alpinestars Radon Drystar

190.00

Kategoria:

Description

Një çizme turistike e qëndrueshme dhe e avancuar që përmban mbrojtje të klasit brenda dhe jashtë, çizmet Radon DRYSTAR® inkorporojnë profilizimin ergonomik të pjesës së përparme të këmbës për performancë të përmirësuar në kunjat e këmbëve ndërsa membrana DRYSTAR® ofron 100% aftësi hidroizoluese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qizme Alpinestars Radon Drystar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *