Qizme Alpinestars Web Goretex

Qizme Alpinestars Web Goretex

250.00

Kategoria:

Description

I ndërtuar për rehati dhe komoditet gjatë udhëtimeve të gjata ose ngarje të përditshme dhe duke përfshirë një sërë veçorish mbrojtëse të njohura të Alpinestars, Web GORE-TEX është i fortë dhe i qëndrueshëm. Një rreshtim 100% i papërshkueshëm nga uji GORE-TEX ofron mbrojtje superiore ndaj motit ndërkohë që merr frymë dhe sistemi inovativ i hyrjes anësore ofron një përshtatje të sigurt dhe precize.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qizme Alpinestars Web Goretex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *