Qizme Alpinestars

Qizme Alpinestars

370.00

Kategoria:

Description

Çizmet e revolucionarizuara Tech 7 MX përfshijnë materiale dhe teknologji inovative në një dizajn krejtësisht të ri për një interpretues më të lehtë dhe më të profilizuar anatomikisht. Kjo çizme e certifikuar CE promovon qëndrueshmërinë e bërthamës dhe përkuljen nëpërmjet një rrotullimi biomekanik, ndërsa ofron mbrojtje të shkëlqyer të kyçit të këmbës. Shasia e bagazhit është projektuar për të dhënë ndjesi të plotë dhe ndërveprim të optimizuar me kontrollet e biçikletës, ndërkohë që sistemi inovativ i shtrëngimit lejon mbyllje të lehtë dhe të saktë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qizme Alpinestars”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *