Trenerka Alpinestars Grey

Trenerka Alpinestars Grey

50.00

Kategoria:

Description

• Pantallona Trajner Fleece
• Pantallona prej qethi me bel elastik plus kordon për tërheqje, dhe pranga elastike
• Xhepat këndorë të dorës, xhepi i pasmë i ngjitur, qepjet e këmbëve dhe miza artificiale
• Printim i logos Alpinestars në kofshë
• Etiketa e brendshme kryesore dhe etiketa e jashtme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trenerka Alpinestars Grey”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *