Bluzë Alpinestars Mission V2 Midlayer

Bluzë Alpinestars Mission V2 Midlayer

65.00

Kategoria:

Description

• Stretch Mid Layer Pullover
• Xhaketë me shtresë zinxhiri 1/4
• Jakë modele me rreshtim rrjetë, tegela shtrirjeje gjysmë ergonomike, buzë dhe vrima të gishtit të madh
• Spiralja e pasme 1/4 zinxhir përpara, xhepat e duarve të ngjitura
• Etiketa e brendshme kryesore dhe etiketa e jashtme.
• Logo në gjoks

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bluzë Alpinestars Mission V2 Midlayer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *