Bluzë Alpinestars

Bluzë Alpinestars

70.00

Kategoria:

Description

• Xhaketë me shtresa e projektuar për t’u veshur nën xhaketa më të rënda
• Jakë e veshur me rrjetë, qepje me shtrirje gjysmë ergonomike dhe vrima për gishtin e madh
• Zinxhir me spirale përpara, xhepat e dorës së ngjitur
• Etiketa e brendshme kryesore dhe etiketa e jashtme. Logo në gjoks

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bluzë Alpinestars”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *