Çantë Kappa

Çantë Kappa

55.00

SKU: 7c3bb31f0394 Kategori: , Etiketa: ,

Description

Çanta Kappa është e papërshkrueshme nga uji, është e paraparë të vendoset në pjesën e pasme të motorrit dhe ka kapacitet 50 L.

Additional Information

Ngjyra