Doreza Alpinestars FULL BORE XT

Doreza Alpinestars FULL BORE XT

45.00

4 stok

Kategori: ,

Description

E projektuar posaçërisht për të përballuar ashpërsinë e kalërimit në Enduro dhe duke shfaqur një dizajn të optimizuar për përzierjen perfekte të performancës, mbrojtjes dhe rrjedhës së ajrit, doreza Fullbore XT është ndërtuar nga një pëlhurë shtrirjeje e avancuar e frymëmarrjes për komoditetin e kalorësve dhe një përshtatje optimale.

1. Pëllëmbë ergonomike për rehati optimale në timon/doreza për seanca të gjata të ngasjes.2. Neopreni dhe TPR në zonën e nyjeve ofrojnë mbrojtje të zgjeruar për goditjen dhe goditjet e mundshme të degëve/shkëmbit në kalërimin e shtigjeve duke qenë gjithashtu jashtëzakonisht fleksibël.3. Rregullimi ergonomik i kyçit të dorës siguron një përshtatje të sigurt dhe të personalizuar, ndërsa jep ndjesi dhe kontroll optimal me biçikletën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doreza Alpinestars FULL BORE XT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *