Duks Convex Tech Alpinestars

Duks Convex Tech Alpinestars

95.00

Kategoria:

Description

• Fleece Tech Front me kapuç
• Lesh Double Face Tech me kapuç me qepje
• Mbyllja e përparme me zinxhir me spirale, xhepi me zinxhir në gjoks
• Etiketa e brendshme kryesore dhe etiketa e jashtme. Printime të shumëfishta logoje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Duks Convex Tech Alpinestars”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *