Ninebot eKickScooter ZING C8

Ninebot eKickScooter ZING C8

235.00

35 stok

Kategori: ,

Description

  • Për moshat: 6-12 vjeç
  • Shpejtësia maksimale deri në 16 km/h
  • Distanca maksimale deri në 10 km, përafërsisht. 40 min
  • Koha e mbushjes deri në 2,5 orë
  • 3 mënyra të vozitjes: Turbo, Cruise dhe Safe Mode

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ninebot eKickScooter ZING C8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *