Ninebot S

Ninebot S

490.00

Kategoria:

Description

Skuteri vetë-balancues jashtëzakonisht i lëvizshëm dhe emocionues Ninebot S është partneri i përsosur i lëvizshmërisë. I lehtë për transportueshmëri maksimale dhe i lehtë për t’u kontrolluar dhe zotëruar, do t’ju bëjë të pyesni veten se si keni udhëtuar ndonjëherë pa të. Plus, nëse doni të vazhdoni aventurën,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ninebot S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *