Pantollona Alpinestars FLUID SPEED

Pantollona Alpinestars FLUID SPEED

90.00

5 stok

Kategori: ,

Description

Pantallonat Fluid ofrojnë nivele të optimizuara të rehatisë dhe performancës në pozicionin e ngasjes, falë shasisë së tyre të lehtë, paneleve të shtrirjes së belit më të ulët dhe dizajnit të këmbëve të lakuar paraprakisht. Të zhvilluara dhe të testuara në disa nga terrenet më të vështira anembanë globit, Pantallonat Fluid me përshtatje sportive janë ideale për shumë forma të vozitjes jashtë rrugës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantollona Alpinestars FLUID SPEED”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *