Qizme Alpinestar CR-6 DRYSTAR RIDING

Qizme Alpinestar CR-6 DRYSTAR RIDING

220.00

5 stok

Kategori: ,

Description

Këpucët e ngasjes CR-6 Drystar® të stilit urban kanë një konstruksion të avancuar me rrjetë të imët dhe dritare specifike me frymëmarrje për nivele të larta frymëmarrjeje dhe rrjedhje ajri. Me membranë Alpinestars Drystar® midis pjesës së sipërme dhe veshjes për performancë të provuar rezistente ndaj ujit, kjo këpucë është e qëndrueshme dhe krenohet me veçori mbrojtëse premium.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qizme Alpinestar CR-6 DRYSTAR RIDING”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *