Qizme Alpinestars SMX-6 V2

Qizme Alpinestars SMX-6 V2

295.00

Kategoria:

Description

Një çizme për ngasje me performancë në pistë dhe rrugë e cila përfshin një sipërfaqe të projektuar rishtazi për fleksibilitet, SMX-6 V2 është i profilizuar në mënyrë të shkëlqyer anatomike, i mbushur me karakteristika inovative dhe ka përparimet më të fundit në dizajnin dhe zhvillimin e këpucëve të performancës së Alpinestars. Çdo komponent në SMX-6 V2 të certifikuar CE është projektuar me kujdes për t’u dhënë kalorësve një avantazh vendimtar të performancës në formën e inovacioneve të mbrojtjes, ergonomisë së përmirësuar dhe veçorive të rehatisë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qizme Alpinestars SMX-6 V2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *