Segway KickScooter P100

Segway KickScooter P100

1,800.00

Kategoria:

Description

Seria P Segway KickScooter është projektuar për përvojën më të mirë të ngasjes. Fuqia premium e baterisë, tabelat e zgjeruara të këmbëve, dorezat ergonomike, gomat e kategorisë automatike për të gjitha sezonet dhe një sistem ndriçimi gjithëpërfshirës e bëjnë udhëtimin e përditshëm të lehtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Segway KickScooter P100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *